19K KATILIMCI LİSTESİ

AD SOYAD CİNSİYET DOĞUM TARİHİ ÜLKE ŞEHİR TAKIM
Hüseyin ERBİL Erkek - Türkiye Bursa Ferdi
memet hüseyin Erkek 21.05.1967 tr Bursa bursa masterler koşu grubu
Can Yalaman Erkek - Türkiye Bursa Bursa Triatlon SK
Timurlenk Özkaynak Erkek - Türkiye Bursa Bursa Triatlon SK
Rızvan ŞAHİN Erkek 10/12/1965 Te Bursa Bursa MasterNecati
Mehmet Karabaş Erkek 01/01/1965 Türkiye Bursa Bursa masterler
Ercan Torun Erkek 08/03/1982 Türkiye Bursa TOFAŞ ATLETİZM
Rıza Yıldırım Erkek 12/06/1960 Türkiye Bilecik
MELİK ÖZMEN Erkek 17/03/1991 TÜRKİYE Bursa BURSA KOŞU AKADEMİSİ
mesut öztürk Erkek 10/01/1979 Türkiye Bursa BUKA
Ali Osman FERİK Erkek 13/03/1986 Türkiye Bursa Nilüfer Olimpik Spor Kulübü
oktay Can Erkek 19/01/1984 Türkiye Bursa Bursa koşu akademisi
MUHARREM TUNA Erkek 01/07/1962 TÜRKİYE Bursa Bursa Masterlar
ÖZKAN CANDAN Erkek - Türkiye Bursa
Ali Babi Erkek - Türkiye Bursa Öğretmen SK
HASAN KADİR YILMAZ Erkek 05/06/1986 Türkiye Bursa
Erdinç Battal Erkek - Türkiye Kocaeli Eternalrun
Muhammed Okan Atlı Erkek - Türkiye Bursa
Sadri KULU Erkek 01/12/1985 Türkiye Bursa bosch kooperatif
MEHMET AYDIN Erkek - TÜRKİYE Kocaeli İZMİT MASTERLAR ATLETİZİM KLÜBÜ
Mümin Yakçık Erkek 16/12/1984 Türkiye Bursa Bireysel
Seyit Ahmet Yumrukaya Erkek 01/03/1974 Türkiye Kocaeli Bireysel
Mehmet Goş Erkek 09/11/2021 Türkiye Balikesir Edincikspor
İnci Özdemir Kadın 10/10/1984 Türkiye Kocaeli
Ercan Koçloğ Erkek 10/05/1972 Türkiye Kocaeli
Metin HÜSEYİNOGLU Erkek 30/10/1983 TÜRKİYE Bursa
ÖZGÜR ÖZGÖKÇELER Erkek 04/04/1977 Türkiye Bursa YOK
Baki Yağan Erkek 17/07/1978 Türkiye Bursa Bireysel
EMRE KAYA Erkek 15/05/1988 TÜRKİYE istanbul Avrupa
Fikri Vizirhan Erkek 14/04/1972 Tr Bursa Bursa Maraton
Müfit Omaç Erkek 22/02/1974 Türkiye Bursa Renault
Cengiz Korucu Erkek - Türkiye Bursa Nilüfer Olimpik
Cihan Bilge Erkek 27/06/1977 Türkiye Bursa Cimtas Run
Recep Aluç Erkek - Türkiye Bursa Botanik RUN
Sıla Dursun Kadın - Türkiye Bursa
Bülent Uğuz Erkek 18/09/1978 Türkiye Kocaeli
Recep Gülyüz Erkek 27/04/1982 Türkiye Bursa Tofaş
aysel güven Kadın - Türkiye istanbul Asya
OSMAN güven Erkek - Türkiye istanbul Asya
Nuri Ertürk Erkek 15/09/1991 Türkiye Balikesir Perama
Ahmet Sedat Baydar Erkek 07/11/1970 Türkiye istanbul Asya Sadece Koşmuyoruz
Remzi Gümüş Erkek - Türkiye istanbul Avrupa Sadece Koşmuyoruz
Cem Günçavdı Erkek - Türkiye istanbul Asya Runkaramürselrun
Yeliz Kurt Kadın - Türkiye Izmir Karşıyaka one team
Erkan Erkal Erkek - Türkiye Bursa S.S Bosch çalışanları Tüketim Kooparatifi
Mesut Gürler Erkek 01/08/1972 Türkiye Bursa SS Bosch çalışanları Koop
Tülin Bayraktar Kadın - Türkiye istanbul Avrupa Sadece koşmuyoruz
Esra Haseki Kadın 02/04/1979 Türkiye istanbul Asya
Furkan Türetken Erkek - Türkiye Bursa Alikev Runners
Erdal ALBAYRAK Erkek 01/05/1987 Türkiye istanbul Avrupa Runing Academy
derya feray narmanlıoğlu Kadın - Türkiye istanbul Asya Sadece Koşmuyoruz
ALİ ATLIER Erkek 09/04/1952 türkiye istanbul Avrupa FERDİ
TARIK DEMİRBİLEK Erkek 25/05/1984 Türkiye Balikesir
Tuğba Açar Kadın 13/10/2004 Türkiye Bursa Yok
Büşra Demir Kadın - Türkiye Bursa
Tülin Mutlusoy Kadın 31/05/1975 Türkiye istanbul Asya Sadece Koşmuyoruz
Mehmet Şenyurt Erkek 24/01/1971 Türkiye Bursa Bosch tüketim kooperatifi
A.YEŞİM Tül Kadın 15/03/1965 Türkiye Izmir Bireysel
Ali Dinç Erkek - Türkiye Bursa
EMİR KUZGUNKAYA Erkek 01/03/1994 TURKİYE Balikesir
Ayla Seçgin Kadın 24/04/1968 Türkiye Izmir
İzzet Yaşa Erkek 18/09/1991 Türkiye Bursa Yenişehir belediye spor kulübü
İsmet Ablay Erkek - Türkiye Bursa
Yusuf Bayık Erkek 07/05/2005 Türkiye Bursa Bireysel
hilmi mert Erkek 01/07/1955 türkiye Bursa Bursa Masterler
Gizem Arabacı Kadın 24/07/2004 Türkiye istanbul Avrupa
Songül erkale Kadın 01/10/1991 Türkiye istanbul Avrupa
Cenk Kaygısız Erkek - Türkiye Bursa Mustafakemelpasa belediye spor
Demet Arat Kadın 14/05/1963 Türkiye Ankara BGM
MUSTAFA KURTULDU Erkek 24/10/1951 TÜRKİYE Bursa BURSA MASTERLER
Burcu Karagözlü Kadın 31/01/1981 Türkiye istanbul Asya
Emre Karagözlü Erkek 16/06/1986 Türkiye istanbul Asya
Sinan Suluova Erkek 01/03/1971 Türkiye Bursa Bursa Masterler
Hülya Julia Soysal Kadın 02/12/1976 Türkiye Izmir
Emre Taşçı Erkek 25/06/1996 Türkiye Balikesir
TAHSİN GÜL Erkek 28/10/1964 TÜRKİYE Bursa
Neslihan Komec Kadın - Turkey Bursa Adim Adim
Hüsnü Zafer Kömürcü Erkek - Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
YAŞAR YAĞCILAR Erkek 04/03/1991 Türkiye Antalya
Semra Bulut Kadın - Türkiye istanbul Asya FAR_RUNNERS
Selma Çetinkaya Türker Erkek - Türkiye Bursa Adım Adım Bursa
Uğurhan Akyüz Erkek 11/05/1967 Türkiye Ankara ODTÜ Maraton
Cihangir Şahin Erkek 10/02/1982 Türkiye Kocaeli
İBRAHİM TOPU Erkek 02/07/1990 TÜRKİYE Bursa BİREYSEL-KULÜP YOK
Bahar Baltacı Kadın - Türkiye istanbul Asya Merrell One Trail
Cenk İsmail Bozoklar Erkek 15/04/1973 Türkiye Ankara Odtümçg
Fesih Can Erkek 11/02/1996 Türkiye istanbul Avrupa
NİL MISIR OSMANOĞLU Kadın 21/02/1972 TÜRKİYE Ankara ODTÜ MARATON
Yusuf Yılmaz Erkek 01/03/2005 Türkiye Eskisehir
Rabia Pür Kadın - Türkiye istanbul Avrupa
HÜSEYİN DEMİREL Erkek 18/11/1981 Türkiye Bursa
Alper TUNA Erkek - Türkiye istanbul Avrupa
DİLEK ÖZGÜREL Kadın - Turkey istanbul Asya
Ayşegül Övünç Kadın 03/10/1971 Türkiye Izmir Vwganrunners
RAHİM ÇALIŞKAN Erkek - TÜRKİYE Bursa
Rasim Taşkın ŞAHİN Erkek 22/09/1986 Türkiye Bursa Beyçelik Gestamp
Melih Balaban Erkek 20/10/1986 Türkiye Bursa Beyçelik Gestamp
Taner Dinç Erkek 03/11/1985 Türkiye istanbul Avrupa
İbrahim Demir Erkek 14/08/1981 Türkiye Bursa Ferdi
Alaattin Şen Erkek 04.03.1971 Türkiye Bursa
YAVUZ ARSLAN Erkek 09/04/1978 TÜRKİYE Bursa climbolic team
SEDA ARSLAN Kadın 10/03/1980 TÜRKİYE Bursa climbolic team
Hüseyin Oğuz Akyüz Erkek 03/06/1979 Türkiye Tekirdag Akut atletizm spor kulübü
koray şahin Erkek 22/08/1983 türkiye istanbul Asya art of run
Huseyin Eren Kılınç Erkek - Türkiye Ankara
Fikret Santır Erkek 03/01/1974 Türkiye Bursa
Uğur Zengin Erkek 08/01/1990 Turkey Bursa
Mustafa Dirik Erkek 03/10/1981 Türkiye Yalova
CELİL AKMAN Erkek - TÜRKİYE Bursa Bursa Triatlon SK
Ebru Yazıcıoğlu Kadın - Türkiye Bursa
Ahmet Şener Erkek 10/04/1983 Türkiye istanbul Asya Runners Point
İBRAHİM HATİPOĞLU Erkek 12/02/1962 Türkiye Bursa BURSA MASTERLER ATLETİZM
Emrah Aslan Erkek - Türkiye Bursa
Yurdalan Ünlü Erkek 05.02.1974 Türkiye Bursa
CÜNEYT ÇALIŞKAN Erkek 20/10/1977 TÜRKİYE Bursa

35K KATILIMCI LİSTESİ

AD SOYAD CİNSİYET DOĞUM TARİHİ ÜLKE ŞEHİR TAKIM
Namık Budak Erkek 05.01.1964 Türkiye Bursa Bursa Masterler Atletizm Kulübü
Yalçın Doğu Erkek - Türkiye Bursa
Sami ÖZKAN Erkek 01/09/1971 Türkiye Yalova Yalova runners
MURAT HAKKI AYDOĞAN Erkek - TÜRKİYE Kocaeli
Burcu Karagözlü Kadın 31/01/1981 Türkiye istanbul Asya
Murat Hayla Erkek 10/08/1978 Türkiye Kocaeli
Esra Dinçer Kadın 27/04/1980 Türkiye Bursa BiKoşuAdana SK
Yasin Küçükbahar Erkek 01/06/1984 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
Onur Kanmaz Erkek 11/02/1969 Türkiye Konya Konya Masterler
ERİNÇ ÇAYLAK Erkek 20/11/1986 TÜRKİYE Balikesir EDİNCİKSPOR ATLETİZM
Fatih DURMUŞ Erkek 22/10/1989 Türkiye Bursa Adım Adım Bursa
Murat Acar Erkek - Türkiye Bursa Bursa Masterler
Metin Aslan Erkek - Türkiye Kocaeli Gebze doğa sporları kulübü
ORHAN GÜNER Erkek - Türkiye Yalova YalovaRunners
Esra Tunca Karakaya Kadın - Türkiye Bursa Yalova Runnners
SELÇUK GAZCILAR Erkek - TÜRKİYE Kocaeli
İdris Tosun Erkek 09/06/1972 Türkiye istanbul Avrupa Buldan vakfı
Nahit Dinç Erkek 14/05/1961 Türkiye Kocaeli Ferdi
SERDAL GAZCILAR Erkek - TÜRKİYE istanbul Asya runKARAMÜRSELrun
Tuncay Aktaş Erkek 25/06/1974 Türkiye istanbul Avrupa Yarımada koşu gurubu
EMİN DÖNMEZ Erkek - TÜRKİYE Bursa TOFAS
Ali Rıza Demirtaş Erkek - Türkiye istanbul Asya
Derya Doğab Kadın 07/02/1979 Türkiye Izmir
Arslan Çehrelioğlu Erkek - Türkiye Kocaeli Vegan Runners
ADEM GÜNDÜZ Erkek 31.03.1968 Türkiye Kocaeli Gebze Doğa Sporları GEDOSK
Letifşah BOZKURT Erkek - Türkiye Yalova Yalova Runners
İsa Bayır Erkek 26/11/1986 Türkiye istanbul Avrupa
Yener Geyik Erkek - Türkiye Izmir Karşıyaka One Team
Filiz Yeni Kadın - Türkiye Ankara
Okyanus Yıldız Kadın - Türkiye istanbul Avrupa Vegan Runners tr
ferhat yılmaz Erkek 09/10/1983 t.c Bursa BOSCH KOOP ATLATİZİM
Faruk Değirmenci Erkek 29/01/1964 Türkiye Kocaeli İstanbul Masterleri
HÜSEYİN YUMRUTAŞ Erkek 05/04/1971 Türkiye Kocaeli Gebze Doğa Sporları
Hakan Özel Erkek - Türkiye istanbul Asya Doğuş Koşu Kulübü
mithat mutlu Erkek 06/09/1983 Türkiye Bursa Bursa Modern Pentatlon
ÖMER FARUK Demiroğlu Erkek 13/08/1987 Türkiye Kastamonu
Seda Özgüç Kadın - Türkiye istanbul Avrupa Buldan Vakfı
HALİL İBRAHİM GÜL Erkek 05/02/1974 Türkiye Kocaeli MURAT TİCARET
Ufuk KANSU Erkek 28/09/1982 Türkiye Izmir
serpil yanbastı Kadın - Türkiye Ankara BASKENT GENÇLER VE MASTERLAR SPOR KULUBU
berkkan güler Erkek 06/08/1992 türkiye istanbul Avrupa
SUAT AZER Erkek 01/03/1988 Türkiye Balikesir BİREYSEL
Ferhad Fidan Erkek - Türkiye Tekirdag
ÖZGÜR ÖZDOĞAN Erkek 02/04/1982 TÜRKİYE istanbul Avrupa RUNFORMANCE
Aykan BALIK Erkek 04/09/1984 Türkiye Kocaeli
Veysel ÖZDER Erkek - Türkiye Kocaeli
Osman Berkay SÖNMEZ Erkek 17/08/1995 Türkiye Yalova YalovaRunners
süleyman satılmış Erkek 02/08/1983 Türkiye Bursa
İREM CAN AYAZ Erkek 05/12/1989 TÜRKİYE istanbul Asya RUNFORMANCE
Eda Kınacı Kadın - TÜRKİYE Malatya Sporla Kal Mutlu Kal Spor Kulübü
Ozgul Kucuk Kadın 24/11/1973 Turkiye istanbul Asya
Nurihan Akıncı Erkek - Türkiye Bursa Zirve Dağcılık
İlker Pehlevan Erkek 15/05/1972 Türkiye Bursa
Fatih Karakaş Erkek 01/05/1992 Türkiye Zonguldak
Mostafa Mohammadi Erkek 13/07/2002 Türkiye Yalova YalovaRunners
SERCAN ASAN Erkek 05/04/1982 TURKIYE istanbul Avrupa
Enver Koç Erkek 04/10/1960 Türkiye Bursa Bursa Masterler Atletizm Kulübü
hayrettin Erdemir Erkek 13/04/1979 Türkiye Bursa Ferdi
Ahmet Ziya Erdoğan Erkek 26/08/1954 T.C Bursa
HARUN KARAOĞLAN Erkek 19/01/1983 TÜRKİYE Yalova YALOVA RUNNERS
İBRAHİM KARASAKAL Erkek 21/08/1997 TÜRKİYE Bursa BUKA
İsmet ÖZLER Erkek 07/05/1995 Türkiye Bursa Yenişehir Belediye Spor Kulübü
Gülsüm Meral Karakaya Erkek - Türkiye Izmir
Kemal KUKUL Erkek 01/01/1965 Türkiye Ankara

80K KATILIMCI LİSTESİ

AD SOYAD CİNSİYET DOĞUM TARİHİ ÜLKE ŞEHİR TAKIM
AHMET ŞAHİNÖZ Erkek - TÜRKİYE Ankara Bireysel
Mehmet Güven Erkek 04/11/1988 Türkiye Bursa Ferdi
sezgin oturmaz Erkek - Türkiye istanbul Avrupa AKUT SPOR KLÜBÜ
Veysel ÖZDER Erkek - Türkiye Kocaeli
ALİ ÖZCAN Erkek - TÜRKİYE Kocaeli VEGANRUNNERTR
NAZMİ BAHAR Erkek - Türkiye Bursa BotanikRUN
Sadık Taşkın Erkek 04/10/1987 Türkiye istanbul Avrupa Garmin Türkiye
Cengiz Akyüz Erkek 05/11/1976 Türkiye istanbul Avrupa YARIMADA KOŞU GRUBU
Tanzer DURSUN Erkek 01/10/1969 Türkiye Bursa
Fedai Kürtül Erkek 15/02/1961 Türkiye Kocaeli
Deniz Çelik Erkek 22/07/1977 Türkiye Bursa
MUSTAFA Öztürk Erkek 22/02/1978 Türkiye istanbul Avrupa Running Acedemy
Umut Çavuşoğlu Erkek 02/03/1979 Türkiye Antalya BEŞİKTAŞ
Temel Parıltı Erkek 03/03/1973 Türkiye istanbul Asya SOUDAL TR FC
Abdurrezzak Bayık Erkek 01/01/1964 Türkiye Bursa
murat Erkale Erkek 13/11/1983 Türkiye istanbul Avrupa KOŞANÇİFT
Selim Korkmaz Erkek 15/07/1980 Türkiye istanbul Avrupa Istanbul atletizm
ibrahim Bozkurt Erkek - Türkiye istanbul Avrupa YARIMADA KOŞU GRUBU
Tamer Özker Erkek - Türkiye istanbul Avrupa YARIMADA KOŞU GRUBU
Hakan Dilmen Erkek 04/04/1972 Türkiye Bursa
Itır Atadiyen Kadın 16/03/1977 Türkiye Izmir Veganrunners
Emre ZENGİN Erkek 14/11/1984 TÜRKİYE Izmir TEAM İZMİR
GÜLŞEN ESER Kadın - Türkiye Izmir PTT
CEVDET ALYILMAZ Erkek 10/08/1964 TC Izmir Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
YUSUF ÖZCEYLAN Erkek 06.02.1978 Türkiye Izmir
Aylin Savacı Armador Kadın 09/08/1974 Türkiye Izmir Team Runbo
Mahmut Yavuz Erkek 02/04/1982 Türkiye istanbul Avrupa İstanbul Masterları
Murat Kaya Erkek 11/05/1974 Türkiye istanbul Avrupa Trabzonspor
Oğuzhan Emre SİNGER Erkek 03/08/1987 Türkiye Eskisehir SASfit
ŞEVKİ DEMİRTAŞ Erkek 18/02/1980 Türkiye Ankara TULPARRUNNİNG
ÜNSAL BARBAROS Erkek 17/05/1987 TÜRKİYE Izmir EGEMARATON
Tarık Anbarcı Erkek 23/10/1989 Türkiye istanbul Avrupa
Omer arabacı Erkek 13/07/1991 Türkiye istanbul Avrupa
Güngör Özege Erkek 19/11/1987 Türkiye Izmir
Nurettin Karabul Erkek 19/03/1967 Türkiye istanbul Asya
Volkan Binici Erkek 08/08/1979 Türkiye istanbul Asya
engin ipek Erkek - türkiye Ankara
Cafer Dalar Erkek 11/08/1970 Türkiye Cumhuriyeti Eskisehir SASFİT
Bahadır Ozan SİNGER Erkek 19/02/1982 Türkiye Eskisehir SASfit
Mehmet ALTIN Erkek 16/08/1987 TÜRKİYE Eskisehir SASfit
Mehmet TUNÇTÜRK Erkek 18/07/1987 Türkiye Eskisehir
SERKAN ÜLKÜTANIR Erkek - TÜRKİYE Eskisehir SASfit
Tayfun Can Erkek 23/02/1978 Türkiye Eskisehir SASfit

9K KATILIMCI LİSTESİ

AD SOYAD CİNSİYET DOĞUM TARİHİ ÜLKE ŞEHİR TAKIM
fatih karaaslan Erkek - Türkiye Bursa
Seçkin Akçay Kadın 27/05/1989 Türkiye istanbul Asya Yok
Saida Dashdamirova Erkek 25/04/1990 Türkiye istanbul Asya
Frann Dony JOSEPH Erkek - Türkiye istanbul Asya Yok
Egemen Öztürk Erkek 07/07/2005 Türkiye istanbul Avrupa Running ACADEMY
Emre Çamcı Erkek 30/09/2005 Türkiye istanbul Avrupa Running ACADEMY
esma bulut Kadın 25/08/1993 türkiye Bursa Bursa Koşu Akademis,
Duygu Altekin Kadın 17/02/1979 Türkiye istanbul Asya
Selma Duzla Kadın 09/02/1984 Türkiye istanbul Asya Sadece koşmuyoruz
Aylin HANAY Kadın 11/08/1984 Türkiye istanbul Asya Sadece Koşmuyoruz
Hatice Çam Kadın 09/07/1983 Türkiye Bursa İnegöl belediye Spor kulübü
AHMET AKYILDIZ Erkek - TÜRKİYE Bursa
Filiz Yalınkılınç Bozoklar Kadın 21/09/1971 Türkiye Ankara Odtümçg
Akın Akdoğan Erkek 15/08/1979 Türkiye Bursa
ömer altun Erkek 27/10/1987 türkiye Bursa BURSA KOŞU AKADEMİSİ
çağatay AYDÖNER Erkek - türkiye istanbul Asya
Zeynep ebru Ateş Kadın 08/12/1981 Türkiye istanbul Asya
Mehmet Kemal Sürücü Erkek - Türkiye Ankara
Mehmet Toprak Erkek 03/11/1989 Türkiye Bursa Ferdi
Saadet Naz Kadın 03/08/1983 Türkiye Kocaeli Fordotosan
Şahbaz Bozkurt Erkek 22/06/1963 Türkiye Yalova YalovaRunners
Tolga Canöz Erkek - Türkiye Bursa
Selcen Özden Kadın 03/08/1986 Türkiye Ankara Tulparrunning
Ömer Kurt Erkek 01/01/1976 Türkiye Yalova Yalova Runners
kıvanç kara Erkek - türkiye Bursa
Yalçın Özkan Erkek 15/10/1986 Türkiye Bursa
Hatice Özlem Kadın 28/06/1991 Türkiye Bursa
Büşra Yiğit Kadın 15/02/1996 Turkey Bursa
Muhterem Karaağaç Kadın - Türkiye Bursa Bursa Koşu akademisi
Ayhan Karaağaç Erkek - Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademesi
Seda BEYAZITLI Kadın 01/01/1991 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
Mesut Mert BEYAZITLI Erkek 18/05/1992 Türkiye Bursa Bursa Koşu Akademisi
Sebile Aluç Kadın - Türkiye Bursa
Angjelina ERBİL Kadın - Türkiye Bursa
Celil Ülker Erkek 27/09/1991 Türkiye Bursa
Batıkan Haktan Özbek Erkek - Türkiye Bursa
RENGİNAR ŞENGÜL Kadın - Türkiye Tekirdag
TEOMAN ŞENGÜL Erkek - Türkiye Tekirdag
Yusuf Levent Özdemir Erkek - Türkiye istanbul Avrupa
Zeynep Turan Kadın - Türkiye Ankara
Taha Semih Turan Erkek - Türkiye istanbul Avrupa
MEHMET YAŞAR Erkek 11/10/1977 Türkiye Bursa Çimtaş Run
Seda Şahin Kadın - Türkiye Kocaeli
Burcu Akyüz Kadın 23/04/1985 Türkiye Tekirdag Akut spor kulübü
Hakan Çiçekler Erkek - Türkiye istanbul Avrupa
Gökhan Tokgöz Erkek - Türkiye Bursa
Fatma Nur Kanmaz Kadın 03/06/1997 Türkiye Yalova
SEDA BALCI Kadın 11/10/1994 Türkiye Bursa
AHMET TUNALI Erkek 07/09/1994 TÜRKİYE Bursa
Özün Koyuncu Erkek - Türkiye Ankara
Nusret Özgür Erkek 09/03/1986 Türkiye Bursa Çimtaş Run
NURULLAH YAVAŞ Erkek - Türkiye Yalova
ÜNAL ÇELİK Erkek - TÜRKİYE Bursa
Sinan Akın Erkek 18/05/1964 Türkiye Bursa
Serdar Gündoğdu Erkek - türkiye Bursa Bursa Triatlon Spor Kulübü
Kerem Can Tuna Erkek 16/04/1985 Türkiye Bursa
Çağlar Polatlı Erkek 04/07/1989 Türkiye Bursa -
Ergün ÖZCAN Erkek 08/07/1969 Türkiye Yalova
Nihal Saliha Yıldız Kadın 13/08/1996 Türkiye Bursa
TUNAY FURKAN Erkek - TÜRKİYE Bursa
RECEP BERKHAN AĞAN Erkek 15/05/2022 TÜRKİYE Bursa
Cem Mustafa Etçi Erkek - Türkiye Bursa Bosch Koop Çalışanları Atletizim Takımı
galip demirel Erkek - türkiye Bursa
Yalçın Doğan SARAK Erkek 13/02/1999 Türkiye Yalova
Orhan Çavdar Erkek - Türkiye Bursa
SELİM CENNETOĞLU Erkek 25/04/1983 Türkiye istanbul Asya Point Runners
Arife Emre Kadın 01/05/1996 Türkiye Bursa Yenişehir Belediye Spor Kulübü
Hülya Takım Kadın - Türkiye Bursa İnegöl Belediye Spor
Elif Yaşar Kadın - Türkiye Bursa